Осимен се развихри за Наполи в дебюта на Спалети

Виктор Осимен вкара 4 гола за Наполи в контролата срещу Анауния, спечелана с 12:0. Това бе и неофициален дебют за новия треньор на неаполитанци Лучано Спалети, който замени на поста Дженаро Гатузо.

Спалети подреди отбора си в система 4-2-3-1, с Осимен на върха на атаката, подкрепян от Матео Политано, Елиф Елмас и Адам Унас. Първия гол вкара северномакедонският национал Елмас, след което Осимен цели 4 пъти прати топката в мрежата на скромния съперник. До почивката точни бяха още Костас Манолас и Станислав Лоботка

Спалети смени всичките си полеви футболисти на полувремето, но Наполи продължи да ниже попадения. През второто полувреме се разписаха Дженаро Тотино, Амато Чичирети, Зинедин Машаш и Андреа Петаня

“Небесносините” играха с екипите си от миналия сезон, защото новата екипировка още не е пристигнала.