Левски е мобилизиран за успех в дербито с ЦСКА-София

Икарди се разписа и във втората контрола на ПСЖ

Маурио Икарди отбеляза гол и във втората контрола на Пари Сен Жермен от началото на предсезонна подготовка, но парижани завършиха 2:2 срещу аматьорския Шамбли. Аржентинският нападател откри резултата от дузпа в 19-ата минута. Гийом Ейнри изравни в 57-ата минута, но малко по-късно Ксави Симонс отново изведе ПСЖ напред. Бубакари Дукуре изравни минута преди края.

Серхио Рамос отново не взе участие в срещата. Кейлор Навас започна като титуляр и изигра първия си мач за лятото. Вратарят от Коста Рика се очаква да стане резерва след пристигането на Джанлуиджи Донарума.

18-годишният Ксави Симонс също се разписва във втора поредна контрола. Роденият в Амстердам талант е юноша на Барселона. Той би привлечен в ПСЖ през 2019 г., а миналия сезон дебютира за първия отбор в мач за Купата на Франция.