Жилина загуби в реванша, но се класира за втория кръг в ЛК

Жилина загуби с 1:2 гостуването си на Дила Гори от първия квалификационен кръг на Лигата на конференциите, но въпреки това се класира за следващия етап на надпреварата. Словаците бяха спечелили първия двубой с категоричното 5:1 и така с общ резултат 6:3 продължават пътя си напред.

Жилина поведе и днес с попадение от дузпа на Вахан Бичакчян в 45-ата минута. През второто полувреме домакините от Дила Гори се активизираха и успяха да направят обрат с попадения на Усман Камара в 58-ата и Вандерсон в 70-ата минута. Това обаче им досене единствено успех за престиж, но тимът приключва участието си рано-рано в турнира.

В следващия кръг на Лигата на конференциите Жилина ще се изправи срещу кипърския Аполон (Лимасол).