Септември (Симитли) и ЦСКА 1948 II не успяха да се победят

Септември (Симитли) и ЦСКА 1948 II не успяха да се победят и завършиха наравно 1:1 в контрола, играна на "Арена Симитли" днес преди обяд при много горещо време.

Помощник треньор на ЦСКА 1948 създава сериозни проблеми на италиански клуб

Резултата в срещата откриха домакините от Симитли, след като през първото полувреме Даниел Гогов бе точен. Гостите стигнаха до изравнително попадение през втората част след гол на привлечения от Созопол Мариан Димитров.

В сряда възпитаниците на Спас Стоименов записаха първата си победа в контролите, след като се наложиха с 3:0 над Пирин (Разлог) в Елешница. Наставникът на ЦСКА 1948 II Мирослав Миндев пусна възпитаците си в почивка до понеделник,когато продължава лагера в Банско.

Снимка: simitli.info