Арменци изтръгнаха реми от МОЛ Фехервар в Унгария

МОЛ Фехервар изпусна победата в първия си мач от Лигата на конференциите срещу Арарат Ереван. Двубоят на “МОЛ Арена Состо” завърши при резултат 1:1, който не е особено добър за унгарците, които се надяваха да натрупат някаква преднина преди реванша в Армения.

Двата тима дълго време не успяваха да си отбележат гол и оставиха развръзката за заключителните минути. Домакините откриха резултата в 84-ата минута с попадение на Марсел Хайстер. В 3-ата минута на добавеното време обаче Арарат стигна до равенството. Димитрие Побулич прати топката в мрежата на унгарците и оформи крайното 1:1.

Доста по-резултатен бе сблъсъкът между Партизани (Албания) и Сфанту Джоррдже от Молдова. Там домакините спечелиха с 5:2 и направиха важна крачка към класиране напред.

Шлонск (Вроцлав) пък си тръгна с ценен успех от гостуването си на Пайде в Естония и също може да се чувства доста комфортно преди реванша на своя терен.