Гол в края лиши Северна Македония от победа

Северна Македония започна подготовката си за Евро 2020 с приятелска среща срещу Словения. В Скопие двубоят завърши 1:1, след като гостите изравниха в добавеното време. Чърнигой изравни в 97-ата минута. И двата гола в мача паднаха през второто полувреме, а Елмас откри резултата в 55-ата минута.

Македонците с нетърпение очакват историческото си участие на европейското първенство. Те са в група С заедно с Австрия, Нидерлания и Украйна. Преди днешната контрола те записаха две победи в световните квалификации, като последният им мач бе успех с 2:1 при гостуването на Германия.