Ървинг Лосано донесе обрат за Мексико срещу Исландия (видео)

Мексико победи Исландия в контролна среща, играна на " AT&T Стейдиъм" в Тексас. Мачът завърши при резултат 2:1 след обрат за "Ацтеките". Големият герой в мача бе Ървинг Лозано. Той се появи като смяна в 63-ата минута и донесе успеха на своя тим.

Исландия поведе след автогол на Едсон Алварес в 14-ата минута. След това обаче Лосано се развихри и вкара два бързи гола в 73-ата и 78-ата минута, за да донесе успеха на своя тим.

Следващият двубой за Мексико е от Лигата на нациите на КОНКАКАФ срещу Коста Рика на 4 юни.

Исландия пък е планирала още две проверки с Фарьорски острови в Торсхавн на 4 юни, а два дни по-късно ще гостува на Полша в Познан.