Администраторът на Вихър донесе успеха в Павликени

Администраторът на Вихър (Славяново) Анатоли Петров донесе победата на тима при гостуването на Павликени в мач от 33-ия кръг на Северозападната трета лига. Директорът се появи в игра 15 минути преди края и донесе успеха в последната минута.

Преди това домакините бяха повели с 2:0 след попадения на Даниел Йорданов и Ивайло Велчев, но с голове на Цветан Петров и Ивайло Иванов гостите изравниха преди да се стигне до победния гол на Петров. В класирането Вихър заема втора позиция с 69 точки, докато Павликени е осми с 50.

Павликени - Вихър 2:3
1:0 Даниел Йорданов (2)
2:0 Ивайло Велчев (25)
2:1 Цветан Петров (47)
2:2 Ивайло Иванов (60)
2:3 Анатоли Петров (90)