Предпочетен пред Гълъбинов донесе важна точка на Специя (видео)

С гол 4 минути преди края Специя на Андрей Гълъбинов измъкна ценна точка при гостуването си на Верона - 1:1. Мачът беше от 34-ия кръг на Серия “А”, като по този начин тимът на българина се отдалечи на 3 пункта от зоната на изпадащите.

Родният нападател беше сред резервите и не се появи на терена. Влезлият от пейката негов съотборник Рикардо Сапонара реализира важното изравнително попадение само три минути след стъпването си на терена.

Специя определено извади късмет, защото домакините бяха далеч по-опасният отбор. Футболистите на Верона удариха две греди, а два гола на Кевин Лазаня не бяха признати заради засади. Все пак Еди Селседо, който нанесе удара за едната греда, изведе отбора си напред в 46-ата минута. Броени минути след това и Марко Фараони беше спрян от гредата.

Гостите направиха четири смени в последната четвърт на двубоя и Сапонара донесе точката.