Крамарич поведе Хофенхайм към голям обрат (видео)

Андрей Крамарич бе в основата на обрата, който Хофенхайм постигна в домакинството си на Борусия (Мьонхенгладбах). Гостите водеха с два гола на почивката след попадения на Аласане Плеа и Валентино Ладзаро. В рамките на 17 минути Хофе успя да вкара три гола и да стигне до успех с 3:2.

Отборът на Марко Розе нямаше загуба в последните си четири мача и се бе запътил към нов успех. Плеа откри резултата с първия точен удар на гостите в 25-ата минута. Хофенхайм имаше своите шансове, но не успя да затрудни Тобиас Сипел, който пази на мястото на наказания Ян Зомер. Илас Бебу пък удари гредата, след като преодоля трима играчи на съперника. Грешка на Сипел можеше да доведе до гол, но ударът на Сков мина покрай вратата. В самия край на първата част Маркус Тюрам направи втората си асистенция, след като изведе Ладзаро и той удвои аванса на Борусия.

Крамарич върна интригата в 48-ата минута с 15-ия си гол в Бундеслигата през този сезон. Хофе продължи да напада и след час игра Бебу изравни. Крамарич добави още един гол в 65-ата минута и обратът бе пълен. Розе опита да промени нещата с тройна смяна, но отборът му не успя да се вдигне.