Хеттрик на Икарди поведе ПСЖ към полуфиналите на Купата на Франция (видео)

Отборът на Пари Сен Жермен постигна разгромна победа с 5:0 при домакинството си на Анже и така се класира за полуфиналите на Купата на Франция. Над всички на терена беше нападателят на парижани Мауро Икарди, който се отчете с хеттрик.

Аржентинецът откри головата си сметка за вечерта още в 9-ата минута. В 23-ата Венсан Монсо от състава на гостите имаше нещастието да си отбележи автогол. В 65-ата Неймар увеличи още повече преднината на ПСЖ със своето попадение. Само три минути по-късно Икарди се разписа за втори път в мача, а в 90-ата той оформи както своя хеттрик, така и крайния резултат.