Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Десподов: Нищо не е свършило, понякога е добре да загубиш, за да слезеш на земята (видео)

Нападателят на Лудогорец Кирил Десподов обяви след победата с 3:0 срещу Левски на “Герена”, че разградчани са показали друго лице в сравнение с двубоя през седмицата срещу ЦСКА-София. “Съвсем нормално е да покажем съвсем друго лице. Трябваше да покажем характер и самочувствие. Заслужена победа. Първото полувреме играхме по-добре от Левски, не допуснахме сериозни положения пред нашата врата. Има доста мачове, още нищо не е свършило. Ще направим всичко, за да завършим с колкото се може повече точки. Сега те са 14 или 9, но може да станат и три.

Лудогорец с рекорден успех срещу Левски на "Герена"

Съжаляваме за отпадането в турнира за Купата, но си казахме, че трябва да извлечем изводите и да покажем друго лице. Знаехме, че няма да бъде лесен мач. За 10-11 минути вкарахме два гола, което ни даде самочувствие да играем и да се забавляваме. Понякога е добре да загубиш, за да си свериш часовника. Да слезеш на земята, да се осъзнаеш и да се стегнеш”, завърши философски Кирил Десподов.

Снимки: Борислав Трошев