Тони Дечев: Наложи се да повиша тон

Ямбол победи с 83:75 Берое в отложен мач от 24-ия кръг на НБЛ. Ето как коментира срещата треньорът на победителите Тони Дечев:

„Двубоят започна твърде лежерно и от двата отбора в дефанзивен план. Вкарахме си близо 50 точки двата отбора, в резултат на което се наложи да повиша тона. В пореден двубой инкасираме над 45 точки преди полувремето и то без да правим нарушения и без агресия. Изобщо липсва играта в защита. Единственото, което се промени в третата част, е именно по-доброто представяне в отбрана. То се дължи и на агресията. Комбинирахме това с повече бързи атаки и лесни кошове, след което наложихме контрол над срещата. Таз победа е само за самочувствие, но лошата новина за нас е, че почти сигурно загубихме един от най-добрите си играчи.“