Манчестър Юнайтед няма конкуренция при обратите

Манчестър Юнайтед изигра много силно второ полувреме в гостуването си на Тотнъм, благодарение на което стигна до обрат и победа с 3:1 срещу тима на Жозе Моуриньо. За пореден път през настоящата кампания "червените дяволи" показаха, че едно от най-силните оръжия на отбора е способността му да прави обрати. От началото на сезона селекцията на Оле Гунар Солскяер е спечелила цели 28 точки от губеща позиция. Юнайтед няма абсолютна никаква конкуренция по този показател. Най-близо до "червените дяволи" е отборът на Лестър, който се е преборил за 16 точки, след като е бил изоставащ в резултата.

В Англия изготвиха интересно класиране, показващо къде биха се намирали съответните отбори, ако се вземат предвид само резултатите от първите полувремена на мачове. В такова подреждане Юнайтед е на 12-о място с едва 38 точки в 31 мача.