Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Санчо поднови тренировки преди реванша срещу Манчестър Сити

Джейдън Санчо поднови тренировки в Борусия (Дортмунд) преди четвъртфиналния домакински мач от Шампионската лига срещу Манчестър Сити, който е в сряда. Англичанинът отсъстваше повече от месец заради мускулна травма. Той игра за последно при победата срещу Борусия (Мьонхенгладбах) на четвъртфиналите на Купата на Германия на 2 март. Санчо пропусна и първата среща в Англия, завършила при резултат 2:1 за Сити. Не е сигурно обаче дали той ще се появи в реванша.

Санчо е юноша на Сити, но като 17-годишен отхвърли предложение за нов договор и се присъедини към Дортмунд.