Първа атомна (Козлодуй) с ценна победа

Първа атомна се наложи с 2:1 в Козлодуй над едноименния тим на град Павликени в двубой от 25-ия кръг на Северозападната Трета лига.

През първото полувреме не се случи нищо интересно с изключение голът за домакините. Той падна в 36-ата минута, когато Пламен Трифонов нахлу пред противниковата врата, и от аутлинията подаде топката на Людмил Николов който с глава я насочи в мрежата.

Още в началните секунди на втората част козлодуйци дръпнаха с 2:0. Този път Трифонов реализира след асистенция на капитана Николай Ганчев. В следващите 10 минути пред вратата на Павликени стана страшно, но двамата голмайстори пропиляха отлични възможности за гол, а Сашо Александров уцели гредата. В 63-ата минута интригата се завърна с попадението на Ивайло Маринов – 2:1.

После атаките се редуваха към двете врати. След 80-ата минута футболистите на Павликени опитаха натиск, който не доведе до нищо с изключение на един опасен удар на резервния вратар Венцислав Димитров, появил се на терена като повели играч.