Янтра (Полски Тръмбеш) изпусна Първа атомна в Козлодуй

0:0 завършиха в Козлодуй местният Първа атомна и Янтра (Полски Тръмбеш) в мач от 20-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите трябва да съжаляват, че изпуснаха да бият. Те бяха по-добрият отбор, създадоха дузина голови положения, но не реализира нито веднъж. По този показател над всички беше Тони Маречков, който се размина с гола 3 пъти през първото полувреме и още 2 пъти след почивката. Най-чистата възможност се откри обаче пред Николай Иванов, но той я пропиля на 4-5 метра пред голлинията на козлодуйци. Домакините залагаха на центриранията, но те не им донесоха нищо. Не се възползваха и от отсъдения двоен удар пред вратата на съперника преди почивката.