Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Локо (Мездра) разгроми Първа атомна в дербито на област Враца

Локомотив (Мездра) разби с 5:0 гостуващия му Първа атомна (Козлодуй) в мач 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Така очакваното дерби на Врачанска област не се състоя. Домакините тотално надиграха съседите и дори пропуснаха да ги бият с повече. Герой е Валдемар Стоянов, забил хеттрик. Интригата почти падна още в началните минути. Секунди след първия съдийски сигнал футболист на „железничарите“ центрира капитана Браиан Стоянов скочи заедно с Веселин Кърлиев и след рикошет у последния топката влезе в мрежата на козлодуйци. В 8-ата минута Валдемар Стоянов беше изведен зад защитата и покачи на 2:0. Той се разписа по идентичен начин и в началните секунди на второто полувреме. В 68-ата минута топката беше центрирана отдясно, последва удар, втори и едва на третия, нанесен от влезлият като резерва Лионел Матадос резултата стана 4:0. Малко преди края Валдемар Стоянов засеге с глава центрината топка за окончателното 5:0.