Първа атомна вкара три пъти на Пещера (Галата)

Първа атомна би в Козлодуй с 3:0 Пещера (Галата) в мач 22-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана интересен сблъсък, за което заслуга имат и гостите, които се раздадоха до последно. Съперникът им обаче нанесе ударите си в началото на двете полувремена.

В 8-ата минута Пламен Венелинов завърши пробива си с пас към Радослав Батов, който от десетина метра насочи топката в мрежата. В 51-ата Венелинов засече с глава центрираната топка за 2:0. Отново той се разписа в 80-ата, когато бе изведен на добра позиция от съотборник. Венелинов и Пламен Трифонов имаха по още една голова възможност, но не се възползваха.