Ще излезе ли Левски от кризата срещу Берое - отговорът от Николай Костов

Черноломец (Попово) открадна точка от лидера Спартак (Варна)

Футболистите на Черноломец (Попово) откраднаха точка от лидера Спартак (Варна) в мач от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига. Въпреки забраната за феновете да присъстват на стадиона, много привърженици и на двата отбора наблюдаваха мача извън оградата. Гостите от Варна обаче влязоха и се настаниха в сектора за гости, докато тези от Попово гледаха от прозорците на волейболната зала, която е до стадиона.

Третият отбор на Лудогорец громи с двуцифрен резултат в Североизточната Трета лига

Двубоят започна добре за гостите от Варна. Бившият футболист на Черноломец Мехмед Сабри, преминал през зимната пауза в Спартак, още в 7-ата минута с красив гол от воле даде предимство на варненци. След попадението гостите продължиха с непрестанните си атаки към вратата на Радосвет Христов, след като установиха контрол на футболния терен.

В 32-ата минута капитанът на Черноломец Невен Венков, който е и играещ треньор, се възползва от грубата грешка на Ибрям Ибрям и с плътен удар от близо възстанови равенството - 1:1.

В началото на второто полувреме отборът от Попово обърна мача в своя полза. В 51-ата минута Беадир Беадиров надбяга защитата на гостите и заби топката във вратата на Християн Славов – 2:1.

Десетина минути след това за нарушение срещу Георги Георгиев в наказателното поле на домакините беше отсъдена дузпа. Янчо Андреев беше точен за 2:2. В оставащите до края на мача време двата отбора вложиха доста усилия за промяна на резултата, но това и така не им се отдаде и двубоя завърши без победител 2:2.