Третият отбор на Лудогорец громи с двуцифрен резултат в Североизточната Трета лига

Третият отбор на Лудогорец разгроми Интер (Добрич) в мач от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига. На стадион “Гнездо на орли” “зелените” вкараха цели 10 гола на своя противник и победиха с 10:0, като с четири попадения се отличи Станислав Вълчев.

Светкавица (Търговище) загуби у дома от Септември 98 (Тервел)

През първата част разградчани стигнаха до класическа преднина, след като Калоян Симеонов се разписа в 13-ата и 45-ата минута, а Божидар Владимиров вкара в 42-ата. През второто полувреме Лудогорец вкара останалите 7 гола, като Станислав Вълчев вкара три пъти поред (56’, 62’ и 64’). Божидар Владимиров пък реализира второто си попадение в 68-ата минута, а в 72-ата Каел Димитров също записа името си сред голмайсторите - 8:0. Отново Вълчев в 74-ата и Даниел-Виктор Кънчев в 76-ата пък оформиха крайния разгромен резултат.

“След такъв резултат няма какво толкова да се коментира. Момчетата се постараха и играха добре. Ще е грешка обаче да си правим прибързани изводи от този мач. Има още много върху какво да работим”, коментира след края на срещата старши треньорът Захари Сираков.

В класирането на Североизток Спартак (Варна) е лидер с 52 точки, а Лудогорец 3 се намира на 5-ата позиция 32 пункта. Интер (Добрич) пък остава на последното място след само 4 точки от 21 мача.

Снимка: ludogorets.com