ЦСКА разби Правец в ББЛ А Група

ЦСКА надви убедително с 95:68 Правец в мач от западния регион на ББЛ А Група.

Армейците дръпнаха с двуцифрена разлика само за няколко минути, възползвайки се от многото пропуски на съперника, а след първата част бяха напред с 19:8. До полувремето играта продължи кош за кош, а на почивката баскетболистите на Христо Ценов отново бяха напред, този път при 35:23. След паузата резултатността рязко скочи, а преди решителната четвърт ЦСКА се откъсна с 65:45. „Червените“ контролираха мача и в заключителните минути, като направиха успеха си още по-изразителен.

Даниел Запрянов реализира 20 точки за победителите, с 19 завърши Виктор Маргаритов. Николай Петков вкара 16, с дабъл-дабъл - 11 точки и 10 борби се отчете Филип Каменов. За Правец Данаил Христов направи дабъл-дабъл - 24 точки и 13 борби, Николай Иванов отбеляза 10 точки.