Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Ланс изпусна Лион у дома

Отборите на Ланс и Лион завършиха 1:1 в двубой от 31-ия кръг на френската Лига 1. Домакините могат да съжаляват за пропуснатата победа, след като допуснаха изравнителен гол в последните десет минути на мача.

В 36-ата минута Ланс отбеляза гол чрез Шейк Умар Дукуре, но реферът Беноа Мийо го отмени след преглеждане на ситуацията чрез ВАР за игра с ръка. В 65-ата минута обаче Ланс все пак стигна до откриване на резултата, когато се разписа Жонатан Клаус.

Резултатът се задържа до 81-ата минута. Тогава Лукас Пакета изравни. В самия край на мача гостите останаха с човек по-малко на терена, след като Ислам Слимани получи директен червен картон. С успеха Ланс събра 49 точки и върви на петата позиция във временното класиране. Лион е четвърти с 61, а лидер е Лил с 66.