Шотландия нямаше проблеми срещу Фарьорските острови (видео)

Отборът на Шотландия записа безпроблемна победа с 4:0 при домакинството си на Фарьорските острови от световните квалификации на група F в зона "Европа".

Джон Макгин даде аванс на своя отбор още в 7-ата минута. В 53-ата той отново се разписа, след като засече с глава центриране на Киърън Тиърни. В 60-ата Че Адамс също отбеляза гол с далечен удар по земя. Крайният резултат беше оформен от Райън Фрейзър в 70-ата минута, когато беше точен с глава след центриране на капитана Андрю Робъртсън. С този успех Шотландия стана втори в класирането, събирайки пет пункта на сметката си. Фарьорските острови пък запазиха петото си място с една точка в актива си.