Молдова и Фарьорските острови поделиха точките

Молдова направи разочароващ старт на кампанията си в квалификациите за Мондиал 2022. Бившата съветска република стигна само до равенство 1:1 в домакинството си на Фарьорските острови. Йон Николаеску откри резултата за молдовците в 9-ата минута, но в края на двубоя Мейнхард Олсен подели точките.

Освен попадението на Николаеску, домакините имаха и други положения преди почивката. През второто полувреме мачът беше по-равностоен, а гостите се възползваха от един от малкото си шансове пред вратата на Станислав Намашко и Олсен се разписа в 83-ата минута.