Унгария нямаше проблем с втори аутсайдер

Унгария постигна втора поредна победа над аутсайдер в група I на световните квалификации. След успеха над Сан Марино отборът на Марко Роси спечели с 4:1 като гост на Андора. Унгарците вече са втори в групата с актив от 7 точки и изостават с 2 точки от лидера Англия.

Гостите трябваше да чакат до края на първото полувреме за първия гол. Атила Фиола откри резултата в добавеното време на първата част. Газдаг и Клайнхейслер добавиха по едно попадение, за да стане резултатът 0:3 в 58-ата минута. В края двата отбора си размениха по един гол. Влезлият като резерва Лоик Него увеличи аванса на Унгария преди Марк Пуойл да се разпише от дузпа.

За унгарците това бе девети пореден мач без загуба - серия, която започна от победата им над България в София миналия октомври. Андора пък записа седма поредна загуба.