Футболистка на Рома вкара страхотен гол със задна ножица на Интер (видео)

Футболистката на Рома Мария Банушич отбеляза страхотен гол със задна ножица във вратата на Интер в мача между двата тима от първенството в женската Серия "А". 25-годишната шведка от хърватски произход се появи в игра за "вълчиците" в 65-ата минута и само 7 минути по-късно направи резултата 4:1 за столичанки с красивото си изпълнение.

Двубоят завърши с победа за Рома с 4:3. Банушич и компания заемат четвърто място в класирането, а Интер е осми (от 12 отбора). Убедителен водач е тимът на Ювентус с 16 победи от 16 мача. Днес футболистките на Старата госпожа взеха с 2:1 гостуването си на Фиорентина.