Югозападна Трета лига: Костинброд - Миньор (Перник) 0:1 /почивка/

Любо Пенев: Добра втора част за нас, но закъсняхме малко за мача

Старши треньорът на Царско село Любослав Пенев остана доволен от второто полувреме на своя отбор, но не и от резултата в мача срещу Черно море. "Моряците" се наложиха с минималното 1:0 като домакини.

Черно море потегли към Топ 6, Илиан Илиев и капитанът на "царете" си налитат на бой (видео)

"Късметът си е късмет, но ние трябва да си свършим работата. Казах на момчета и преди мача, и на почивката, че мачът е две полувремена. Изиграхме добро втора част, но през първата малко закъсняхме за мача. Това е, което видях. Аз не спестявам нищо на момчетата, трябва да са наясно. За съжаление не можахме да направим 90 минути силни.

Ние не се отказваме от високите цели, оптимисти сме и работата, която вършим е много добра. Момчетата се справят добре, но концентрацията и психиката трябва да са на високо ниво от самото начало. Казах им няколко неща, но продължава да бъде същият отбор, не е друг тим. Отборът не трябва да има две лица, а едно силно лице от самото начало.

Аз не съм разочарован, виждам къде са ни пропуските на всички в това число и моите. Гоним високите цели, всичко минава през работа. Силни мачове ни очакват, ние ще продължим да играем по същия начин - добър, агресивен футбол, с голове, да затрудняваме максимално противника. Да се раздават по време на мача. Това е основното.

Не съм чел нищо, в момента не ме интересува решенията на Изпълкома. Ще го прочета и след това ще коментираме", заяви Пенев.