Юношите на Черно море си тръгнаха разочаровани от Пловдив

Юношите старша възраст на Черно море отстъпиха с 0:1 при гостуването на Локо Пд в мач от 19-ия кръг на Елитната група до 19 години.

Срещата се игра на изкуствения терен на “Лаута”, а “моряците” на Мартин Христов владееха инициативата през по-голямата част от мача, но така и не успяха да си реализират положенията си. След нулево първо полувреме през втората част варненци имаха доста ситуации за гол, пропуснати от Мартин Милушев, Радослав Златев, Светослав Николов и Златин Станков.

Черно море имаше и претенции за две неотсъдени дузпи, а в последните минути удариха две греди чрез Мартин Милушев и Златин Станков и на два пъти излизаха сами срещу вратаря, но не успяха да реализират. Домакините вкараха в 75-ата минута от корнер и последвало разбъркване в наказателното поле. “Моряците” са разочаровани от съдийството, особено през второто полувреме.

Съставът на Черно море : Стефан Петков, Златин Станков, Наско Янков, Алекс Цеков, Росен Стефанов, Калин Георгиев, Николай Златев, Светослав Николов, Мартин Милушев, Денислав Славов, Радослав Златев (Галин Григоров, Паоло Пасков, Петър Иванов, Теодор Тотев, Димитър Ралчев, Берк Джевдет, Иван Томов).