Даниел Пеев пред Sportal.bg: Добър мач срещу ЦСКА, чака ни трудно гостуване на Хебър (видео)

Монтана без проблеми срещу ЦСКА в София (видео + галерия)

Старши треньорът на Монтана Волей Даниел Пеев бе доволен от победата над ЦСКА с 3:0 в София.

“Направихме един добър мач за гостуване. Поддържахме едно ниво от първата до последната минута. Имахме една добра организация. Справихме се в посрещане и след това имахме една добра организация в атака. Имаше грешки и от двете страни на мрежата.

31 ЦСКА - Монтана 0:3

Двете русначета (б.р. Максим  Крескин и Максим Сапозков) за първи път влизат в тази зала. Максим Сапожuов не би лош сервис в тази зала. В третия гейм направихме няколко грешки в атака. Ще се опитаме да се представим по най-добрия начин срещу Хебър. Чака ни трудно гостуване. Те са на едно различно ниво”, заяви Даниел Пеев специално пред Sportal.bg.