Слабак измъчи Монако седмица след триумфа в Париж (видео)

Отборът на Монако записа трудна победа с 2:0 над Брест в среща от 27-ия кръг и продължава борбата за титлата във френския шампионат, като е на 3 точки от лидера Лил, който играе по-късно днес.

Преди седмица състезателите от Княжеството удариха първенеца Пари Сен Жермен в Париж и бяха в приповдигнато настроение, но този следобед срещнаха сериозен отпор от съперник, който е 13-и в класирането.
Футболистите на Брест успяха да удържат домакините чак до 76-ата минута, когато Стеван Йоветич се разписа за 1:0.
В последната минута друг от чужденците - Кевин Фоланд, покачи на 2:0.
През първото полувреме Уисам Бен Йедер пропусна дузпа за Монако, след като вратарят парира изстрела му. Веднъж и гредата спря “монегаските” - в 55-ата минута при 0:0.