Станислав Костов влезе в края при победа на Олимпиакос (видео)

Гол на Станислав Костов не стигна на Олимпиакос да спре пропадането (видео)

Бившият нападател на Левски Станислав Костов игра около четвърт час за Олимпиакос (Никозия), а отборът му разгроми с 3:0 като гост Кармиотиса в среща от 25-ия кръг на кипърското първенство. Костов се появи на мястото на Василиос Манцис в 77-ата минута.

Именно Манци откри резултата в 17-ата минута, а другите две попадения бяха дело на Едгар Сали след почивката. Камерунецът се разписа от дузпа в 55-ата минута, а в 68-ата реши всичко в полза на гостите.
В класирането Олимпиакос е на 6-о място с 31 точки. Води Омония с 53 точки, пред Аполон (Лимасол) с 51 и АЕЛ с 49.

От началото на сезона Станислав Костов има 12 мача и само 1 гол. Българинът беше точен при загубата с 1:2 от Етникос (Ахна) в края на януари.