Партизан (Червен бряг) и Чавдар (Етрополе) си спретнаха голова фиеста в контрола

Дреновец удари Искър

Чавдар (Етрополе) се наложи с 4:3 над гостуващия му Партизан (Червен бряг) в приятелска среща. Мачът бе изключителен зрелищен, като почти всяка атака вещаеше голова опасност.

Началото не беше добро за червенобрежкия тим. В 5-ата минута Димитър Димитров напусна терена с контузия. Секунди по-късно домакините откриха резултата. Десетина минути след това Ангел Русев изравни. После той не успя да вкара дузпа.

Малко преди почивката етрополци отново превзеха мрежата на съперника. В началото на второто полувреме обаче си вкараха автогол – 2:2. В 61-ата минута пак поведоха, но за кратко, защото Галин Великсов изравни. Последваха удари в гредите на Ивайло Минков и Русев от Партизан. В 83-ата минута обаче топката спря за четвърти път в мрежата на гостите. Те бяха на косъм от ново изравняване в 88-ата минута, когато Калоян Тодоров на 4 метра пред голлинията пропусна.