Дреновец удари Искър

Първа атомна и Дреновец си вкараха по два гола

Дреновец победи гостуващия му Искър (Роман) с 3:1 в приятелска среща. Домакините контролираха всичко на терена, но съперникът им не се даде без бой.

В 13-ата минута Георги Стоянов нахлу в наказателното поле на гостите, където бе фаулиран и Георги Илиев вкара дузпата. Отговорът на Искър бяха два удара в гредата, но резултата остана непроменен до почивката. Веднага след нея Георги Стоянов шутира, вратарят изби, но при добавката на Александър Веселинов беше безпомощен – 2:0.

Четвърт час преди края през вратата на Дреновец се разрази суматоха и топката спря в мрежата им. Няколко минути преди последния съдийски сигнал Стоянов изпълни корнер и топката се укроти във вратата на романци. Той и Веселинов направиха още пропуски.