Севлиево и Партизан (Червен бряг) не се победиха в контрола

Партизан (Червен бряг) си връща местен играч за пролетния дял на първенството

Едноименният тим на град Севлиево и гостуващият му Партизан (Червен бряг) завършиха 1:1 в приятелски мач. Домакините владееха повече топката през първото полувреме. Създадоха и повече голови ситуации.

Веселин Ганчев спаси опасни удари на Атанас Георгиев и Радослав Байчев. Вторият обаче в 30-ата минута стреля неспасяемо от границата на наказателното поле. Гостите разчитаха предимно на контраатаки. При една от тях в последните секунди на полувремето Милен Тонев се измъкна очи в очи със севлиевски вратар, но шутира в аут.

След почивката пореден дебют за родния си Партизан направи Дилян Димитров. Червенобрежкият тим вече взе контрол над притежанието на топката и атаките му станаха доста опасни. Така в 55-ата минута Тонев се възползва от пас на Димитър Димитров и изравни. Малко след това рефера отсъди спорна дузпа за нарушение на играещия треньор Любомир Иванов срещу севлиевския нападател Николай Банов. Атанас Георгиев стреля, но 16-годишния вратар Добрин Василев спаси. В оставащото време Тонев пропусна два пъти за Партизан, а Добрин Петров и Байчев по веднъж за Севлиево.