100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Обрат на Брест прекъсна негативна серия

Брест прекрати серията си от пет поредни мача без победа след обрат в последните десет минути и успех с 2:1 срещу Бордо в първата неделна среща от 24-ия кръг на Лига 1.

Хуон Уй-чжо даде предимство на Бордо в 56-ата минута, когато получи топката от Реми Оден зад гърба на защитата и вкара в долния ляв ъгъл за 1:0. Домакините обаче стигнаха до пълен обрат в края. Стив Муние се появи в игра в 76-ата минута и четири по-късно изравни на добавка, а в 85-ата Ромен Февр бе точен за 2:1 след рикошет.

Бордо е без победа в три поредни мача и заема десета позиция с 32 точки. Брест е 11-и и само на две точки зад жирондинците.