Дани Наумов: Надявам се скоро да пазя и за националния тим

ЦСКА 1948 надви третия в Северна Македония (видео)

Вратарят на ЦСКА 1948 Даниел Наумов направи добър мач в контролата между своя тим и този на Македония Гьорче Петров. “Червените” се наложиха с 1:0, а в следващата си приятелска среща те ще се изправят срещу Динамо (Киев).

“Една среща, в която треньорите искаха да изпробват два различни състава. Смятам, че надиграхме отбора на противника, играх през второто полувреме, направих добър мач и се радвам, че спечелихме.

Понеже в последната минута на първото полувреме вратарят на македонците получи контузия и се наложи да го изчакам, затова се получи това забавяне.

До момента нямахме победа в Турция и нямаше как да си тръгнем без нито един успех. Надявам се да победим и Динамо (Киев). Дано скоро да пазя и за националния”.