Дъндолк се размина с първа точка

Ирландският Дъндолк бе близо до първа точка в груповата фаза на Лига Европа, но отстъпи с 3:4 при гостуването си на Рапид (Виена). Двата отбора си размениха пет гола в заключителната част на двубоя.

Гостите поведоха чрез гол на Хобън в седмата минута, но Любичич изравни в средата на първото полувреме. Рапид имаше контрол върху случващото се на терена, но изглеждаше уязвим в защита.

Следващото попадение падна чак в 79-ата минута, но даде начало на голова фиеста. Арасе изведе австрийците напред в резултата след удар с глава. Макмилън изравни от дузпа две минути по-късно. Последваха попаденея на Хофман и Демир, които осигуриха победата на Рапид преди Макмилън да вкара още една дузпа в добавеното време.

За тима от Виена това бе първи успех в групата, а за Дъндолк трета загуба.