Сиваспор записа първа победа и остава в играта

Отборът на Сиваспор записа първата си победа в група "I" на Лига Европа. Турският клуб се наложи с 2:0 над Карабах и така запази шансове за продължаване напред.

Домакините поведоха още в 11-ата минута, когато Осампаша се разписа с глава след центриране от корнер.

В 88-ата минута турците подпечатаха победата си с втори гол, реализиран от Кайоде, който се промъкна между няколко играчи на съперника и прехвърли вратаря за 2:0.

С този успех Сиваспор има 3 точки в актива си и остава на 3-ата позиция в класирането. Карабах пък е на дъното с нулев актив.