"Моряците" избухнаха в Габрово преди гостуването на "Герена" (видео)

Тимът на Черно море се класира на осминафинал за Купата на България. "Моряците" разбиха с 6:1 Янтра при визитата си в Габрово от 1/16-финалите на надпреварата, като ще пристигнат в отлично настроение на стадион "Георги Аспарупов" през уикенда.

Момчетата на Илиан Илиев си позволиха лукса дори първо да получат гол в своята врата. Това се случи в 6-ата минута, когато Христо Митев даде аванс на габровци. Родриго Абреу в 22-ата минута изравни, а Дани Кики след точно изпълнена дузпа донесе пълен обрат в 33-ата минута. През втората част още четири гола паднаха във вратата на домакините. Родриго Абреу в 70-ата минута, Исмаил Иса в 73-ата минута, отново Дани Кики (75) и Стефан Велев (87) се разписаха и донесоха голямата победа на варненци срещу един от аутсайдерите във Втора лига.

ЯНТРА - ЧЕРНО МОРЕ 1:6 (1:2)
1:0 Христо Митев (6)