Първа грешка за лидера в нашата група Уелс

Уелс допусна първа грешка в Лигата на нациите. Отборът на Райън Гигс завърши 0:0 при гостуването си на Ейре. В група 4 на дивизия B Уелс продължава да е лидер с актив от 7 точки, ирландците са трети с две точки, а на последно място е България преди двубоя ни срещу Финландия.

Двубоят в Дъблин няма да се запомни с много футболни моменти. Най-интересната ситуация през първото полувреме бе ситуация, в която гостите имаха претенции за дузпа, когато Ампаду бе съборен от Рандолф в наказателното поле.

Чак в 55-ата минута се стигна до първата реална голова опасност пред една от двете врати, когато Шейн Лонг стреля с глава над вратата от прекрасна позиция. Седем минути преди края Джеймс Маклийн от домакините получи втори жълт картон. Уелс опита да натисне в последните минути, но двубоят заслужено завърши наравно.