Мхитарян донесе малко радост на страдащите арменци (видео)

С гол на голямата си звезда Хенрих Мхитарян в предпоследната минута съставът на Армения стигна до 2:2 срещу Грузия в мач от Група 2 на Дивизия “С” на Лигата на нациите. Арменците бяха символични домакини, като срещата се игра в полския град Тихи заради войната, която се води в Нагорни Карабах. Равенството запазва шансовете и на двата тима, тъй като Армения е трети с 4 точки, а Грузия дели първата позиция със Северна Македония с точка повече.

Хорен Байрамян вкара за 1:0 още в 6-ата минута, но след това символичните гости стигнаха до пълен обрат чрез попадения на Николос Кахавара в 46-ата и на Торнике Окриашвили. В 89-ата обаче Мхитарян изравни от дузпа.

В следващия кръг в сряда Армения гостува на Естония, а грузинците ще пътуват до Северна Македония.