Фонсека призна, че мачът срещу Удинезе е бил труден за Рома

Шедьовър на Педро донесе първа победа на Рома (видео)
Старши треньорът на Рома Пауло Фонсека заяви, че не е било лесно за отбора му да победи Удинезе (1:0) в срещата от 3-ия кръг на Серия "А".

"Казахме, че ще бъде тежък мач и така се случи. През първото полувреме играхме постоянно в последната третина на полето на Удинезе, но те бяха опасни при контраатаките.
Не бяхме достатъчно агресивни, но все пак създадохме добри шансове. След почивката успяхме да отбележим. Отборът остана единен, за да запази този резултат, който беше най-важен за нас", сподели треньорът.

"Римските вълци" успяха да изтръгнат победата чрез красив гол на Педро в 55-ата минута. "
Рома практикува много атакуващ футбол, но стилът на игра на Удинезе в края на мача ни накара да се защитаваме. Представяме се добре с Лоренцо Пелегрини на настоящата му позиция в халфовата линия. Да видим дали ще се запази така", добави още Фонсека.