Уест Хам живна с разгром срещу Уулвърхамптън (видео)

След две загуби в първите два кръга, Уест Хам постигна първа победа от началото на сезона в Премиър лийг. "Чуковете" удариха с 4:0 Уулвърхамптън и се измъкнаха от дъното на класирането. Два гола вкара Джаред Боуен, веднъж се разписа Себастиан Але, а Раул Хименес си заби автогол.

До почивката мачът беше равностоен, но домакините успяха да поведат в 17-ата минута с попадение на Боуен. Крилото на лондончани получи пас от Пабло Форналс, напредна и с фалцов изстрел в далечния ъгъл направи безпомощен стража на Уулвс Руи Патрисио.
До почивката само добрите намеси на португалския страж попречиха на Уест Хам да води с разгромен резултат. Руи Патрисио на два пъти отрази удари на Томаш Сучек, а в края на полувремето парира и изстрел на Микейл Антонио.

В 57-ата минута силен шут на Форналс прати топката в гредата, а при добавката Боеун нямаше как да сбърка - 2:0. Десетина минути по-късно Раул Хименес си вкара комичен автогол. Мексиканецът не се ориентира добре след центриране от корнер и с гърди отклони топката във вратата.
Това не беше всичко, защото в добавеното време Микейл Антонио центрира от левия фланг и Але с глава довърши "вълците".

Следващият мач на Уулвърхамптън е домакинство на новака Фулъм, а Уест Хам ще гостува на Лестър.