Армения с първи успех в Лигата на нациите

Отборът на Армения постигна първи успех в новото издание на Лигата на нациите, след като надви у дома с 2:0 Естония с 2:0 в двубой от Лига С, група 2. Двубоят се изигра на националния стадион в Ереван, като домакините стигнаха до първото попадение в края на първата част.

Тогава се разписа нападателят на Тамбов Александър Карапетян. След почивката арменците нанесоха втория си удар с попадение на Убеймар Ангуло, който оформи крайния резултат в 65-ата минута.

Така Армения записа първи успех и върви на трето място във временното класиране с 3 точки. Естонците са четвърти без актив. Начело са Северна Македония и Грузия с по 4.