Полша си тръгна с трите точки след обрат срещу Босна и Херцеговина (видео)

Полша постигна първата си победа в Лига "А", група 1 на Лигата на нациите. Тази вечер играчите на Йежи Бржечек спечелиха с 2:1 като гост на Босна и Херцеговина. "Дружина полска" взе трите точки след обрат в Зеница.

Домакините поведоха в резултата в 24-ата минута. Тогава Елвир Колич бе задържан в наказателното поле при борба за висока топка и съдията посочи бялата точка. Харис Хайрадинович реализира отсъдената дузпа за 1:0.

В самия край на първото полувреме обаче Полша изравни. При едно центриране от корнер Камил Глик се извиси и с глава вкара за 1:1.

В 67-ата минута гостите направиха и пълен обрат. Мачей Рибус центрира отляво и Камил Гросицки с глава бе точен за 1:2.

Така Полша вече има първи 3 точки в актива си и излезе на 3-ото място в групата. Босна пък падна на дъното с 1 спечелена точка до момента.