Сърбия спечели точка след едно полувреме с човек по-малко срещу Турция

Сърбия успя да спечели една точка в домакинството си на Турция, въпреки че игра почти цяло второ полувреме с 10 души. Срещата в Белград завърши 0:0. Капитанът на домакините Александър Коларов получи втори жълт картон в 49-ата минута и остави отбора си с човек по-малко.

Сърбите бяха отбелязвали гол в последните си 18 домакински срещи, но днес не успяха и сложи край на серията, започнала през ноември 2014 г. Те спечелиха първата си точка в група 3 на Лига B, след като преди няколко дни загубиха от Русия. За турците това също бе първа точка.

Двубоят няма да се запомни с много положения, а с битка в средата на терена. Първото полувреме бе равностойно, а Митрович пропусна най-добрата ситуация малко преди почивката. След червения картон на Коларов Турция опита да вземе инициативата, но така и не създаде чисти положения.

СЪРБИЯ - ТУРЦИЯ 0:0