Стилияна Николова с три златни и един бронзов медал от ДП по художествена гимнастика

Стиляна Николова от Етър (Велико Търново) спечели три златни и един бронзов медал на финалите на отделните уреди при девойки старша възраст на държавното първенство по художествена гимнастика категория Елит, което се провежда в зала "София.
Николова, която вчера стана шампионка в многобоя,е първа на топка с оценка 22.850 точки, на бухалки с 23.400 и на лента с 21.700 точки, а на въже зае трето място с 18.800 точки, след като допусна грешка.
Ева Брезалиева (Олимпия Бургас) взе златото на въже с 20.500 точки и сребро на топка с 22.300 точки.
Радина Томова от Локомотив (София) завоюва три сребърни и едно бронзово отличие. Тя е втора на въже с 20.150, на бухалки с 22.000 и на лента с 19.650 точки, както и трета на топка с 21.700 точки.
На бухалки трета се класира Христина Първанова (Левски Триадица) с 20.000 точки, а на лента бронз спечели Виктория Георгиева (Левски Триадица) с 18.450 точки.
В момента са финалите на отделните уреди при жените.