Кръгът в Русия започна с изненада

Урал надигра с 1:0 Краснодар на "Екатеринбург Арена"  в първия двубой от четвъртия кръг в на руската Премиер лига. Победният гол отбеляза Вячеслав Подберьозкин още в третата минута с красив удар, дошъл след неудачен опит на Александър Мартинович да изчисти топката. В началото на втората част двата отбора си размениха по един удар в гредата, а в 54-тата минута гостите останаха с човек по-малко, след като Кайо Панталеао бе изгонен заради втори жълт картон.

Това бе първи успех за Урал от началото на сезона. Отборът има пет точки след четири изиграни мача. Краснодар е с точка повече.