Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Азар е добре, радва се Зидан

Един Азар е добре след съмненията за контузия по време на мача на Реал Мадрид у дома срещу Ейбар, спечелен от "белите" късно снощи с 3:1. Азар асистира на капитана Серхио Рамос при втория гол за Реал Мадрид преди да бъде заменен в 61-ата минута. Белгийският национал беше видян с наложен с лед глезен.
"Знаехме, че на Азар ще му липсва острота. Беше добре на почивката и беше щастлив, а не уплашен. Щастлив е от това, което направи. Ние сме щастливи, че работим в пълен състав. Имаме футболисти, които винаги могат да направят разликата. Азар можеше и да отбележи, когато подаде за Серхио. Показа, че не е егоист", заяви старши треньорът на "белите" Зинедин Зидан пред медиите.
Зидан записа мач номер 200 за Реал Мадрид като треньор. В кариерата си той има 132 победи и 26 поражения.